O nas
Pokaż więcej opcji

    Nasz zespół

     

    Salon główny Renault Wektor BIELSKO-BIAŁA


     
    Recepcja

    Tel.:  33 829-56-00
    E-mail: [javascript protected email]
    Kierownik sprzedaży
    Joanna Król
    Tel.: 33 829-56-18
    E-mail: joanna.krol@wektor.pl
    Doradca Handlowy, Specjalista R.S.
    Marek Nycz
    Tel.: 33 829-56-12
    E-mail: marek.nycz@wektor.pl
    Doradca Handlowy
    Stanisław Piznal
    Tel.: 33 829-56-23
    E-mail: stanislaw.piznal@wektor.pl

     
    Doradca Handlowy
    Kamil Sztafa
    Tel.: 33 829-56-03
    E-mail: kamil.sztafa@wektor.pl
    Doradca Handlowy, Specjalista Z.E.
    Paweł Szymański
    Tel.: 33 829-56-19
    E-mail: pawel.szymanski@wektor.pl
    Doradca Handlowy
    Bożena Wisła
    Tel.: 33 829-56-11
    E-mail: bozena.wisla@wektor.pl

     
    Ubezpieczenia
    Grażyna Rakowska-Lach
    Tel.33 829-56-21
    E-mail: ubezpieczenia@wektor.pl

    Beata Czerniawska
    Tel.: 33 829-56-21
    E-mail: ubezpieczenia@wektor.pl
    Finansowanie 
    Kamila Gawęda
    Tel.: 33 829-56-52
    E-mail: kredyty@wektor.pl

    Karolina Powrózek
    Tel.: 33 829-56-35
    E-mail: karolina.powrozek@wektor.pl

     

     

    Salon samochodów osobowych i dostawczych dla FIRM i PRO + BIELSKO-BIAŁA


     
    Doradca Handlowy
    Andrzej Kopij
    Tel.: 33 829-56-15
    E-mail: andrzej.kopij@wektor.pl
    Doradca Handlowy
    Marek Sochacki
    Tel.: 33 829-56-14
    E-mail: marek.sochacki@wektor.pl
    Doradca Handlowy
    Zbigniew Wasilewski
    Tel.: 33 829-56-26
    E-mail: zbigniew.wasilewski@wektor.pl

     

     

    Salon samochodowy Renault Wektor OŚWIĘCIM - BABICE


     
    Recepcja

    Tel.:  33 841-18-41
    E-mail: [javascript protected email]

    Kierownik sprzedaży
    Joanna Król
    Tel.: 33 829-56-18
    E-mail: joanna.krol@wektor.pl

    Doradca Handlowy 
    Violetta Iwanicka
    Tel.: 33 486-14-49
    E-mail: iwanicka@wektor.pl
    Doradca Handlowy 
    Andrzej Koźmin
    Tel.: 33 486-14-50
    E-mail: kozmin@wektor.pl

     
    Doradca Handlowy 
    Rafał Liszewski
    Tel.: 33 472-73-90
    E-mail: liszewski@wektor.pl
    Finansowanie
    Izabela Gałuszka-Kasior
    Tel.:  33 486-14-48
    E-mail: [javascript protected email]zabela.kasior@wektor.pl
    Ubezpieczenia
    Julita Wandelt
    Tel.:  33 841-18-41
    E-mail: [javascript protected email]

     

     

    renault_wektor__1_.jpg